Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2020/2021
  • Program: Ekonomist
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Kranj


  • Analiza bilanc z revizijo

    dr. Erna Štefe

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 1. 2021 16.30, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 25. 3. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 11. 6. 2021 16.00, 512 Učilnica  
    Četrti redni 26. 8. 2021 16.25  
    Peti redni 16. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Davki

    Apolonija Majcen Praprotnik, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 2. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 14. 6. 2021 16.25  
    Tretji redni 2. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Ekonomija

    mag. Sašo Bizant

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 3. 2021 16.25  
    Drugi redni 15. 4. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 28. 6. 2021 16.25  
    Četrti redni 25. 8. 2021 16.25  
    Peti redni 21. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Financiranje proračunskih uporabnikov

    dr. Erna Štefe

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 26. 1. 2021 16.30  
    Drugi redni 5. 7. 2021 16.25, Rač. uč.  
    Tretji redni 24. 8. 2021 16.25, Rač. uč.  
    Četrti redni 21. 9. 2021 16.25, Rač. uč.  
    Na vrh

    Finančno računovodstvo

    Biserka Šubelj, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 16. 2. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 15. 3. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 17. 6. 2021 16.25  
    Četrti redni 6. 9. 2021 16.25  
    Peti redni 23. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Informatika

    mag. Sašo Stanojev

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 1. 2021 11.00, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 23. 6. 2021 16.30  
    Tretji redni 20. 8. 2021 16.30  
    Četrti redni 15. 9. 2021 16.30  
    Na vrh

    Mednarodno poslovanje

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2021 16.25  
    Drugi redni 29. 6. 2021 16.25  
    Tretji redni 23. 8. 2021 16.25  
    Četrti redni 20. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Nabava

    Alenka Grmek, mag.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 1. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 10. 3. 2021 16.25, V šoli  
    Tretji redni 1. 7. 2021 16.25, 275 Učilnica  
    Četrti redni 19. 8. 2021 16.25  
    Peti redni 7. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Organizacija in menedžment podjetja

    mag. Sašo Stanojev

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 3. 2021 16.25  
    Drugi redni 20. 4. 2021 16.30  
    Tretji redni 24. 6. 2021 16.30  
    Četrti redni 31. 8. 2021 16.30  
    Na vrh

    Osnove poslovnih financ

    mag. Jože Debeljak

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 1. 2021 16.25  
    Drugi redni 30. 6. 2021 16.25  
    Tretji redni 1. 9. 2021 16.25  
    Četrti redni 23. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Poslovna matematika s statistiko

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 1. 2021 15.00  
    Drugi redni 29. 6. 2021 16.25  
    Tretji redni 23. 8. 2021 16.25  
    Četrti redni 20. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Poslovni tuji jezik 1

    Meta Arnež

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 12. 2020 16.30, Na daljavo-glej navodila pred. [Angleški jezik]
    Drugi redni 17. 6. 2021 16.25, 504 Učilnica [Angleški jezik]
    Tretji redni 17. 8. 2021 16.25 [Angleški jezik]
    Četrti redni 14. 9. 2021 16.25 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Poslovni tuji jezik 1 na višji ravni

    Meta Arnež

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 21. 12. 2020 16.30, Na daljavo-glej navodila [Angleški jezik]
    Drugi redni 17. 6. 2021 15.00, 504 Učilnica [Angleški jezik]
    Tretji redni 17. 8. 2021 16.25 [Angleški jezik]
    Četrti redni 14. 9. 2021 16.25 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Poslovni tuji jezik 2

    mag. Jelka Bajželj

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2021 16.25 [Nemški jezik]
    Drugi redni 4. 6. 2021 09.50 [Nemški jezik]
    Tretji redni 17. 8. 2021 16.25 [Nemški jezik]
    Četrti redni 14. 9. 2021 16.25 [Nemški jezik]
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje

    mag. Jelka Bajželj

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2021 16.25  
    Drugi redni 30. 3. 2021 09.50  
    Tretji redni 21. 6. 2021 16.25  
    Četrti redni 18. 8. 2021 16.25  
    Peti redni 13. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Poslovno pravo

    Milena Matić Klanjšček, univ.dipl.prav. in polit.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 1. 2021 16.30, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 28. 1. 2021 15.30, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 8. 4. 2021 17.00, Na daljavo-glej navodila  
    Četrti redni 16. 6. 2021 16.25  
    Peti redni 31. 8. 2021 16.25  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1 (D1)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1 (D1, D2, D3)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1 (D11)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1 (D2)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1 (D3)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 1 (D4)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 2 (D12, D13, D14)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje 2 (D5, D6, D7, D8)

    Viktor Stare, mag., univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2021 16.20, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 13. 4. 2021 11.20, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 2. 7. 2021 08.30  
    Četrti redni 8. 9. 2021 08.30  
    Peti redni 24. 9. 2021 08.30  
    Na vrh

    Prodaja

    Alenka Grmek, mag.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 13. 1. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 17. 3. 2021 16.25, 511 Učilnica  
    Tretji redni 23. 6. 2021 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 18. 8. 2021 16.25, 284 Učilnica  
    Peti redni 6. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Računovodstvo oseb javnega prava

    Branka Nagode, univ. dipl. ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 3. 2021 16.25, V šoli  
    Drugi redni 21. 6. 2021 16.25, 500 Učilnica  
    Tretji redni 30. 8. 2021 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 20. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Stroškovno računovodstvo

    Biserka Šubelj, univ.dipl.ekon.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 1. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 25. 1. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Tretji redni 15. 2. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Četrti redni 28. 6. 2021 16.25  
    Peti redni 10. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Temelji računovodstva

    mag. Jože Debeljak

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 1. 2021 16.25  
    Na vrh

    dr. Erna Štefe

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 3. 2021 16.25, Na daljavo-glej navodila  
    Drugi redni 11. 6. 2021 16.00, 512 Učilnica  
    Tretji redni 26. 8. 2021 16.25  
    Četrti redni 16. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Trženje

    Alenka Grmek, mag.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 2. 2021 16.25  
    Drugi redni 1. 7. 2021 16.25, 275 Učilnica  
    Tretji redni 19. 8. 2021 16.25  
    Četrti redni 7. 9. 2021 16.25  
    Na vrh

    Ugotavljanje in zagotavljanje kakovosti

    mag. Lidija Grmek Zupanc

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 2. 2021 16.30  
    Drugi redni 28. 6. 2021 08.00, V šoli  
    Tretji redni 25. 8. 2021 08.00  
    Četrti redni 15. 9. 2021 08.00  
    Na vrh