Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2021/2022
  • Program: Informatika
  • Način študija: Redni
  • Lokacija: Kranj


  • Ekonomika podjetja

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 23. 12. 2021 13.05, 352 Učilnica 2. delni izpit 6.6.2022, ob 11.25 uri, učilnica 512
    Prvi redni 2. 2. 2022 16.25, 511 Učilnica  
    Drugi redni 6. 6. 2022 11.25, 512 Učilnica  
    Tretji redni 22. 6. 2022 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 1. 9. 2022 16.25  
    Peti redni 20. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Elektronsko poslovanje

    Tea Lončarič, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 16.25, 511 Učilnica  
    Drugi redni 20. 6. 2022 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 4. 7. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Četrti redni 29. 8. 2022 16.25  
    Peti redni 19. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Izdelava spletnih strani

    Janko Uhan, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 28. 2. 2022 17.15, 512 Učilnica  
    Drugi redni 23. 6. 2022 17.15, 289 Predavalnica  
    Tretji redni 5. 7. 2022 18.30, 253 Učilnica  
    Četrti redni 24. 8. 2022 17.15  
    Peti redni 14. 9. 2022 17.15  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 1

    Gabrijela Krajnc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 2. 2022 14.45, 511 in 512 Učilnica Izpit prestavljen iz 31.1.2022.
    Tretji redni 28. 6. 2022 09.00, 511 in 512 Učilnica Zagovor SN 20.6.2022, ob 16.00, v 504
    Četrti redni 22. 8. 2022 09.00  
    Peti redni 12. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 2

    Gabrijela Krajnc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 31. 1. 2022 16.25, 504 Učilnica  
    Drugi redni 28. 6. 2022 09.00, 511 in 512 Učilnica Zagovor SN 20.6.2022, ob 16.00, v 504
    Tretji redni 22. 8. 2022 09.00  
    Četrti redni 12. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

    mag. Roman Rehberger

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 10. 2. 2022 15.35, 512 Učilnica  
    Drugi redni 1. 3. 2022 15.35, 511 in 512 Učilnica  
    Tretji redni 22. 4. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Četrti redni 29. 6. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Peti redni 25. 8. 2022 16.25  
    Šesti redni 8. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Nastja Beznik, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 22. 11. 2021 13.05, 512 Učilnica 2. deln izpit 10.1.2022, ob 14.40 v učilnicah 511 in 512.
    Prvi redni 10. 1. 2022 14.40, 511 in 512 Učilnica  
    Tretji redni 20. 6. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica Oddaja SN 15.6.2022 do 18.ure, zagovor 16.6.2022, ob 18.uri, v 35
    Četrti redni 29. 8. 2022 16.25  
    Peti redni 19. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Izdelava programskih aplikacij (D7)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Kodiranje programov (D3)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Komunikacije v tehniki (D1)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Osnove ekonomije (D4)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Postavitev in konfiguracija omrežij (D2)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Razvoj in vzdrževanje spletnih predstavitev (D9)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Sistemsko administriranje (D5)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Upravljanje podatkovih omrežij (D6)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 15.00, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 4. 2022 15.35, 238 Referat za PRI  
    Tretji redni 27. 6. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 30. 8. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 15. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 26. 9. 2022 09.00, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Programiranje 1

    Srečko Uranič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2022 14.45, 352 Učilnica  
    Delni izpiti 18. 2. 2022 08.05, 511 in 512 Učilnica 2. delni izpit 11.4.2022, ob 16.25 uri, učilnica 511 in 512
    Drugi redni 11. 4. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Tretji redni 13. 6. 2022 16.25, 275 Učilnica  
    Četrti redni 31. 8. 2022 09.00  
    Peti redni 21. 9. 2022 09.00  
    Na vrh

    Programiranje 2

    Srečko Uranič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2022 14.45, 352 Učilnica  
    Tretji redni 11. 4. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Četrti redni 13. 6. 2022 16.25, 275 Učilnica  
    Peti redni 31. 8. 2022 09.00  
    Šesti redni 21. 9. 2022 09.00  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 1

    ddr. Iztok Humar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 1. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Drugi redni 17. 2. 2022 08.05, 253 Učilnica  
    Tretji redni 14. 6. 2022 16.25, 512 Učilnica Oddaja SN do 10.6.2022 na mail predavatelja, zagovor preko Zoom v terminu po oddaji in pred izpitom.
    Četrti redni 7. 9. 2022 16.25 Oddaja SN do 1.9.2022 na mail predavatelja, zagovor preko Zooma v terminu po oddaji in pred izpitom.
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 2

    mag. Andreja Vehovec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 27. 1. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica Zagovor SN pri RKO2 26.1.2022, ob 15. uri, preko Temsov. Prijava do 25.1.2022 na mail predavateljice
    Drugi redni 15. 2. 2022 15.35, 284 Učilnica  
    Tretji redni 21. 6. 2022 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 5. 9. 2022 16.25  
    Peti redni 22. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    Janko Uhan, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 28. 2. 2022 16.25, 512 Učilnica  
    Drugi redni 7. 4. 2022 16.25, 289 Predavalnica  
    Tretji redni 23. 6. 2022 16.25, 289 Predavalnica  
    Četrti redni 5. 7. 2022 17.15, 253 Učilnica  
    Peti redni 24. 8. 2022 16.25  
    Šesti redni 14. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Razvoj programskih aplikacij

    Srečko Uranič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 15. 2. 2022 14.45  
    Drugi redni 10. 6. 2022 11.25, 253 Učilnica  
    Tretji redni 22. 6. 2022 12.15, 504 Učilnica  
    Četrti redni 6. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Alenka Luštrek, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 2. 2022 15.30, 511 in 512 Učilnica [Angleški jezik] Izpit je prestavljen iz 19.1.2022.
    Drugi redni 14. 4. 2022 16.25, 511, 512 Učilnica [Angleški jezik]
    Tretji redni 16. 6. 2022 16.25, 352 Učilnica [Angleški jezik]
    Četrti redni 6. 9. 2022 16.25 [Angleški jezik]
    Peti redni 22. 9. 2022 16.25 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Varnost in zaščita

    mag. Roman Rehberger

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Delni izpiti 5. 1. 2022 08.05, Na daljavo preko exam.net 2. delni izpit 25.4.2022, ob 8. uri, učilnici 511 in 512.
    Prvi redni 10. 2. 2022 15.35, 512 Učilnica  
    Drugi redni 29. 6. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Tretji redni 25. 8. 2022 16.25  
    Četrti redni 8. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Vzdrževanje sistemske programske opreme

    Branko Križnar, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 17. 2. 2022 17.30, 512 Učilnica  
    Delni izpiti 1. 3. 2022 15.35, 511 in 512 Učilnica 2. delni izpit 16.6.2022, ob 16.25 uri, učilnici 511 in 512
    Delni izpit-nad 29. 3. 2022 15.35, 238 Referat VSŠ 2. delni izpit 16.6.2022, ob 16.25 uri, učilnici 511 in 512
    Drugi redni 16. 6. 2022 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Tretji redni 6. 7. 2022 16.25  
    Četrti redni 7. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 1

    Gabrijela Krajnc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 2. 2. 2022 16.25, 512 Učilnica  
    Drugi redni 5. 4. 2022 16.25, 289 Predavalnica  
    Tretji redni 20. 4. 2022 16.25, 504 Učilnica  
    Četrti redni 22. 6. 2022 16.25, 352 Učilnica Zagovor SN 20.6.2022, ob 16.00, v 504
    Peti redni 23. 8. 2022 09.00  
    Šesti redni 13. 9. 2022 16.25  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 2

    Tea Lončarič, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 1. 2022 16.25, 282 Učilnica  
    Drugi redni 15. 2. 2022 16.25, 511 Učilnica  
    Tretji redni 17. 6. 2022 16.25, 512 Učilnica  
    Četrti redni 23. 8. 2022 16.25  
    Peti redni 13. 9. 2022 16.25  
    Na vrh