Izpitni roki


  • Študijsko leto: 2018/2019
  • Program: Informatika
  • Način študija: Izredni
  • Lokacija: Kranj


  • Ekonomika podjetja

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 2. 2019 15.35 Oddaja SN in LV 25.1.2019, zagovor 29.1.2019, ob 16.25 uri (prejšnje generacije)
    Drugi redni 26. 3. 2019 16.25, 275 Učilnica  
    Tretji redni 19. 6. 2019 16.25, 509 Učilnica  
    Četrti redni 28. 8. 2019 16.25  
    Peti redni 12. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Elektronsko poslovanje

    Tea Lončarič, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 14. 2. 2019 18.00, 509 Učilnica  
    Drugi redni 1. 7. 2019 18.00  
    Tretji redni 21. 8. 2019 18.00  
    Četrti redni 11. 9. 2019 18.00  
    Na vrh

    Izdelava spletnih strani

    Janko Uhan, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 2. 2019 17.15, 275 Učilnica  
    Drugi redni 27. 6. 2019 17.15  
    Tretji redni 22. 8. 2019 17.15  
    Četrti redni 5. 9. 2019 17.15  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 1

    mag. Anton Kavčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 18. 1. 2019 16.25, 509 Učilnica  
    Drugi redni 12. 6. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 26. 8. 2019 16.25  
    Četrti redni 6. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Operacijski sistemi 2

    mag. Anton Kavčič

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 1. 2019 16.25, 512 Učilnica  
    Drugi redni 12. 6. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 26. 8. 2019 16.25  
    Četrti redni 6. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

    mag. Roman Rehberger

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Drugi redni 10. 6. 2019 16.25, 289 Predavalnica  
    Tretji redni 28. 6. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 23. 8. 2019 16.25  
    Na vrh

    Poslovno komuniciranje in vodenje

    Nastja Beznik, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 4. 3. 2019 16.25  
    Drugi redni 10. 4. 2019 18.00, 352 Učilnica  
    Tretji redni 6. 6. 2019 17.00, 352 Učilnica Za stare gen. oddaja SN do 10.5. na mail pred., predstavitev 13.5., ob 16.25 v 253
    Četrti redni 24. 6. 2019 17.00, 511,512 Učilnica Oddaja SN 3.6.2019, predstavitev 6.6.2019, ob 18. uri, učilnica 352
    Peti redni 2. 9. 2019 17.00 Oddaja SN 25.8. po navodilih predavateljice, zagovor 29.8.2019, ob 8.30, učilnica 512.
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Izdelava programskih aplikacij (D7)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Osmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Kodiranje programov (D3)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Komunikacije v tehniki (D1)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Načrtovanje in razvoj informacijskih sistemov (D8)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Drugi redni 9. 4. 2019 15.30  
    Tretji redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 2. 7. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Osnove ekonomije (D4)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 10. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Osmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Postavitev in konfiguracija omrežij (D2)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Razvoj in vzdrževanje spletnih predstavitev (D9)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30  
    Četrti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Sistemsko administriranje (D5)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 10. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Osmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Praktično izobraževanje - Upravljanje podatkovih omrežij (D6)

    Branka Balantič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 23. 10. 2018 15.35, 238 Referat za PRI  
    Drugi redni 12. 3. 2019 15.30  
    Tretji redni 9. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Četrti redni 10. 4. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Peti redni 13. 6. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Šesti redni 2. 7. 2019 08.00, 238 Referat za PRI  
    Sedmi redni 20. 8. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Osmi redni 13. 9. 2019 15.30, 238 Referat za PRI  
    Na vrh

    Programiranje 1

    Srečko Uranič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 2. 2019 16.25  
    Delni izpiti 15. 4. 2019 16.25, 253 Učilnica 2. delni izpit 6.5.2019 v času predmeta PRO1 in za študente, ki bodo imeli opravljene obveznosti
    Drugi redni 28. 5. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 19. 6. 2019 16.25, 289 Predavalnica  
    Četrti redni 30. 8. 2019 16.25  
    Na vrh

    Programiranje 2

    Srečko Uranič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 6. 2. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Drugi redni 28. 5. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 20. 6. 2019 16.25  
    Četrti redni 30. 8. 2019 16.25  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 1

    ddr. Iztok Humar

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 2. 2019 16.25  
    Drugi redni 26. 3. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 20. 6. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 4. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Računalniške komunikacije in omrežja 2

    mag. Andreja Vehovec

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 1. 2. 2019 16.25, 511, 512 Učilnica  
    Drugi redni 6. 6. 2019 16.25, 512 Učilnica Zagovor SN 6.6.2019. ob 15.30 uri, učilnica 512, predhodna najava na mail pred. do 4.6.2019
    Tretji redni 4. 7. 2019 16.25  
    Četrti redni 29. 8. 2019 16.25  
    Na vrh

    Računalništvo in informatika

    mag. Sašo Bizant

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 22. 2. 2019 16.25  
    Drugi redni 19. 4. 2019 16.25, 511 in 512 Učilnica  
    Tretji redni 17. 6. 2019 15.30, 289 Predavalnica  
    Četrti redni 28. 8. 2019 16.25  
    Peti redni 12. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Razvoj programskih aplikacij

    Srečko Uranič, univ. dipl. org.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 5. 3. 2019 16.25, 274 Učilnica  
    Drugi redni 3. 7. 2019 16.25, 504 Učilnica  
    Tretji redni 19. 8. 2019 16.25, 504 Učilnica  
    Četrti redni 3. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Strokovna terminologija v tujem jeziku

    Marija Šubic, prof.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 11. 3. 2019 16.25 [Angleški jezik]
    Drugi redni 26. 6. 2019 16.25, 352 Učilnica [Angleški jezik] Za stare gen. oddaja pred.strok.teme do 29.5., zagovor po predhodnem dogovoru s pred. na mail
    Tretji redni 29. 8. 2019 16.25 [Angleški jezik]
    Četrti redni 9. 9. 2019 16.25 [Angleški jezik]
    Na vrh

    Varnost in zaščita

    mag. Roman Rehberger

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 29. 1. 2019 16.25  
    Drugi redni 10. 6. 2019 16.25, 289 Predavalnica  
    Tretji redni 28. 6. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Četrti redni 23. 8. 2019 16.25  
    Na vrh

    Vzdrževanje sistemske programske opreme

    Branko Križnar, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 25. 3. 2019 16.25, 289 Predavalnica  
    Drugi redni 19. 4. 2019 16.25, 352 Učilnica  
    Tretji redni 24. 6. 2019 16.25, 289 Predavalnica  
    Četrti redni 27. 8. 2019 16.25  
    Peti redni 10. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 1

    Gabrijela Krajnc, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 7. 3. 2019 15.30  
    Drugi redni 18. 6. 2019 16.25, 512 Učilnica  
    Tretji redni 21. 8. 2019 16.25, 352 Učilnica Zagovor SN 19.8.2019, ob 11. uri, učilnica 504.
    Četrti redni 9. 9. 2019 16.25  
    Na vrh

    Zbirke podatkov 2

    Edvard Matković, univ. dipl. inž.

    RokDatumUra, prostorOpomba
    Prvi redni 19. 2. 2019 16.25, 352 Učilnica Zagovor SN 12.2.2019, ob 16.25 uri, učilnica 278.
    Drugi redni 13. 5. 2019 16.25, 278 Učilnica  
    Tretji redni 17. 6. 2019 16.25 Zagovor SN 10.6.2019, ob 16.25 v učilnici 282
    Četrti redni 9. 9. 2019 16.25 Zagovor SN 2.9.2019, ob 16.25
    Na vrh